Календар матчів вищої ліги Чемпіонату області з футзалу. Сезон 2020-2021рр.

 

1 коло

1 тур, 17 січня

«ІВТ» – ГУНП

«Фаворит» – «Будівельник»

«Молнія» – «Кремінщина»

2 тур, 24 січня

ГУНП – «Фаворит»

«Кремінщина» – «ІВТ»

«Будівельник» – «Молнія»

3 тур, 30 січня

«Кремінщина» – ГУНП

«ІВТ» – «Будівельник»

«Молнія» – «Фаворит»

4 тур, 31 січня

ГУНП – «Молнiя»

«Будівельник» –«Кремінщина»

«Фаворит»  – «ІВТ»

5 тур, 7 лютого

«Будівельник»  –  ГУНП

«Кремінщина» – «Фаворит»

«ІВТ»  – «Молнія»

 

2 коло

 6 тур, 13 лютого

ГУНП – «ІВТ»

«Будівельник» – «Фаворит»

«Кремінщина» – «Молнія»

7 тур, 21 лютого

«Фаворит» – ГУНП

«ІВТ» – «Кремінщина»

«Молнія» – «Будівельник»

8 тур, 27 лютого

ГУНП – «Кремінщина»

«Будівельник» – «ІВТ»

«Фаворит» – «Молнія»

9 тур, 6 березня

«Молнія» – ГУНП

«Кремінщина»– «Будівельник»

«ІВТ» – «Фаворит»

10 тур, 14 березня

ГУНП   –  «Будівельник»

«Фаворит» – «Кремінщина»

«Молнія» – «ІВТ»

Календар матчів відбіркового етапу вищої і першої ліг Чемпіонату області з футзалу. Сезон 2020-2021рр.

Група «А»

  1. «Урожай»
  2. «Будівельник»
  3. «ІВТ»
  4. ГУНП
  5. «Троя»
  6. «Рамус»

1 тур

«ІВТ» –  ГУНП

«Будівельник» — «Троя»

«Урожай» – «Рамус»

2 тур

«Троя» – «Урожай»

«Рамус» – ГУНП

«Будівельник» –  «ІВТ»

  3 тур

«Урожай» – ГУНП

«Троя» –  «ІВТ»

«Рамус» –  «Будівельник»

 4 тур

«ІВТ» – «Урожай»

ГУНП – «Будівельник»

«Троя» – «Рамус»

 5 тур

«Урожай» – «Будівельник»

«ІВТ» – «Рамус»

ГУНП – «Троя»

Група «В»

  1. «Шахтар» Гірське
  2. «Фаворит»
  3. «Промінь»
  4. «Стожари»
  5. «Олімп»
  6. «Молнія»
  7. «Кремінщина»

1 тур

«Фаворит» – «Кремінщина»

«Промінь» – «Молнія»

«Стожари» – «Олімп»

2 тур

«Кремінщина» – «Шахтар» Гірське

«Фаворит» – «Олімп»

«Промінь» – «Стожари»

3 тур

«Шахтар» Гірське – «Молнія»

«Кремінщина» – «Олімп»

«Фаворит» – «Промінь»

4 тур

«Олімп» – «Шахтар» Гірське

«Молнія» – «Стожари»

«Кремінщина» – «Промінь»

5 тур

«Промінь» – «Шахтар» Гірське

«Стожари» – «Фаворит»

«Молнія» – «Кремінщина»

6 тур

«Шахтар» Гірське – «Стожари»

«Олімп» – «Промінь»

«Молнія» – «Фаворит»

Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області