«ІВТ»  не без проблем переміг «Локомотив» зі Слов’янська

«ІВТ»:  Ушаков, Боговий,  Бакаляс, Лоза, Любченко, Шульц, Семиволос, Солошенко, Селезньов.

«Локомотив»:  Телицин, Ахметханов, Зірка,  Руденко, Савостенок, Ляльченко, Пузик, Доценко, Гришин, Калібеков.

Голи: 1:0 – Любченко, 1, 2:0 – Лоза, 1, 3:0 –  Семиволос,2, 4:0 – Любченко, 7, 4:1 – Савостенок, 13, 4:2 – Калібеков, 26, 4:3 – Руденко, 28 (с пен.), 5:3 – Боговий, 31, 5:4 – Ляльченко, 32, 6:4 – Любченко, 35, 6:5 – Руденко, 36, 7:5 – Боговий, 38, 8:5 – Боговий, 38.

Турнірні розклади перед цим матчем були дуже прості:  «ІВТ» була потрібна перемога для того щоб зберегти перевагу  в останньому турі  зі  «Щитом», натомість  для гостей  цей матч вже нічого не вирішував в турнірному становищі, окрім престижу.

Господарі  вже с перших хвилин продемонстрували хто є фаворитом цієї пари, відправив у ворота суперника вже на перших хвилинах чотори м’ячі.  Швидкі голи гравців «ІВТ» послали команду зі Слов’янську у глибокий нокдаун, в якому «Локомотив» знаходився досить тривалий час.  Натомість у «ІВТ» в ці хвилини виходило майже все – швидкий перехід від оборони до атаки, мінімум торкань  м’яча, влучні постріли – 4:0 і сумнівів стосовно переможця тоді не було ні в кого. Але гол в першому таймі додав гостям в впевненості і в другій половині зустрічі слов’янці поступово не лише вирівняли гру, але й зуміли максимально скоротити розрив в рахунку.  Коли рахунок ставав вже 4:3, 5:4 і 6:5 напруга матчу, здається, досягала свого апогею, до того ж команди мали в своєму пасиві достатньо фолів для того щоб почати перетворювати їх на десятиметрові удари.  Нерви міцніше виявилися у гравців команди «ІВТ», які вдало скористалися своїми можливостями наприкінці зустрічі. У підсумку – 8:5 на користь   сєвєродончан і перша сходинка в Групі 7.

Сергій Лоза, гравець команди «ІВТ»:

•  Багато з того, що ми планували вдалося реалізувати сьогодні на майданчику. Забиті  швидкі м’ячі,  на мій погляд, деморалізували суперника на деякий час. Є питання по нашим діям в другому таймі, які дозволили «Локомотиву» майже вирівняти становище. Обов’язково зробимо висновки з помилок.  Суперник сподобався, сьогодні було значно важче, ніж в Слов’янську. Гості вдало комбінували і це призвело до голів в наші ворота. Але все ж таки ми виглядали потужніше і заслужено здобули перемогу. Тепер будемо готуватися до матчу зі «Щитом», в якому все буде вирішуватися.

Юрій Кравченко, голова Асоціації футзалу Луганської області:

• Перш за все  подякуємо команді «Локомотив» з Лиману за участь у Чемпіонаті України, за чудовий, емоційний футзал. Команда за своїм стилем, манерою ведення гри не схожа на жодний колектив нашого обласного чемпіонату, тому закономірно, що кожен поєдинок видавався видовищним і особливо цікавим для наших вболівальників. Яскраву гру продемонстрували і наші лідери, завдяки яким  ми отримали можливість побачити ще один  матч з принциповим і дуже вагомим підтекстом – всі розуміють ціну останнього туру групи «ІВТ» — «Щит».  То ж, запрошуємо вболівальників побачити, мабуть, один із головніших матчів сезону, який відбудеться  в середу, 20 лютого, в Льодовому палаці спорту. Початок о 19:00. Приходьте, буде гаряче!

Фотозвіт матчу і відео на нашому каналі в youtube чекайте ввечері.