Жовті та червоні картки станом на 1 лютого

Вища ліга

  Одне попередження:

Чайка: Іванов Артем, Коваленко Тарас, Кучирка Данило, Николайчук Павло, Морєв Олександр, Попельницький Владислав, Калюжний Владислав.

Луганьбудинвет: Ковда Павло.

ІВТ: Ушаков Іван, Боговий Святослав.

Щит: Чумаков Євген, Лазикін Микита, Шелестинський Артем, Корольов Євген.

Скіф: Філатов Микита, Макаренко Сергій, Орлов Антон

Шахта ім. Мельникова: Герасимов Антон, Колядін Павло, Тюкалов Антон, Шкіря Олег.

ГУНП: Оридорога Едуард, Каштан Антон.

Лугексперт: Карпцов Микита, Компаниц Сергій.

  Два попередження:

Скіф: Бутко Сергій.

Чайка: Савченко Роман.

ІВТ: Любченко Роман.

Луганьбудинвет: Дудник Віктор.

Шахта ім. Мельникова: Бузєватий Григорій, Чумаченко Анатолій.

  Дискваліфікація:

Щит: Стєбловський Сергій.

Шахта ім. Мельникова: Бєлих Денис.

Перша ліга

  Одне попередження:

Вогнеборець: Оридорога Кирило.

Олімп: Міщенко Михайло, Кокул Андрій, Ткачов Юрій.

ЛДУВС: Черножуков Родіон, Головаш Дмитро, Карцев Олександр, Власов Іван.

Енергія: Гребенюк Олександр, Ковтун Денис.

«Шахтар» Гірське: Мозговий Данило.

Самсон: Крохмаль Андрій, Зієнко Кирило, Гоянець Юрій, Моздовський Микола, Циганок Олександр.

  Два попередження: 

Енергія: Пермінов Дмитро.

  Вилучення:

ЛДУВС: Головаш Дмитро.

Друга ліга

Одне попередження:

Арсенал: Прохоров Олександр, Дашивєц В’ячеслав.

Діана: Костяніков Іван, Галунов Сергій.

Привілля: Півнев Валентин, Кудря Сергій.

ЛІНІК: Рибалка Сергій.

Спорт Стайл: Нестеренко Максим.

Сокіл: Кузнєцов Анатолій.

УЗЕ: Рохвадзе Роман, Ковтун Євген.

Металіст: Дьяченко В’ячеслав.

УКР-СПЛАВ: Колесник Сергій.

Два попередження:

УКР-СПЛАВ: Капнін Владислав.

Сокіл: Матросов Артур.

Привілля: Пустовойт Юрій, Заярний Іван.

Арсенал: Волошин Антон.

 Вилучення:

Сокіл: Обоянский Євген.

Арсенал: Кружиля Роман.

Третя ліга

Одне попередження:

Тайм: Чабан В’ячеслав, Горбенко Євген, Трехлєб Олександр.

Патрульна поліція: Шишов Сергій, Шопін Олександр, Горбачов Олексій, Ковтунович Андрій.

Молнія: Зібров Кирило, Кудрявцев Володимир, Терегеря Владислав, Куліченко Владислав.

Фенікс: Чинік Марк, Кунченко Данило, Фригін Данило, Ліскевич Андрій.

Лисичанськ: Корнейчук Андрій, Пустошкін Євген, Маслик Ігор.

Олімпік: Юрченко Микола, Трунов Іван.

Штурм: Кузнєцов Кирило, Лемзяков Роман, Ховерко Антон.

Квазар: Гордиєнко Володимир, Приходько Роман, Ткач Данило, Романенко Олександр.

Самсон-2: Єрмаков Андрій, Лашин Артем, Лемп Олександр.

«Енергія» Щастя: Назаров Денис, Свидерський Мхайло.

Шахта ім. Капустіна: Коломицький Іван, Черненко Дмитро, Рязанов Максим, Слободанюк Сергій.

Два попередження: 

Лисичанськ: Халаймов Едуард.

Олімпік: Дідан Андрій.

Фенікс: Задорожній Олександр, Матвієнко Микита.

Штурм: Нереуцький Анатолій, Нежальский Сергій.

Квазар: Мурашев Данило, Борщьов Олександр.

Тайм: Ігнатенко Андрій.

Самсон-2: Роменскій Сергій.

 Вилучення:

Лисичанськ: Бородавка Анатолій.

Четверта ліга

Одне попередження:

Винар: Шевченко Юрій, Кущ Денис, Бестужний Сергій, Литовченко Дем’ян.

Імпульс: Провоторов Андрій, Ліхошерст Віктор.

Інваспорт: Бігдан Юрій, Махник Володимир, Чимирук Віталій, Биташ Денис.

Квазар-2: Коваль Микола, Шевченко Валерій, Рожанський Олексій.

Екодім: Городницький Микита.

Патруль: Гордєєв Данило, Геха Олександр, Борисевич Сергій, Карпович Сергій.

КДЮСШ-2: Дробіленко Єгор, Козицький Микита, Ємєл’янов Ілля, Бугайов Дмитро, Кунченко Данило.

NRC: Науменко Данило, Федоріщев Артем, Махортов Олег, Чистоклєтов Костянтин, Мягких Ігор, Данька Ярослав.

Два попередження: 

Патруль: Звєрєв Л.

КДЮСШ-2: Муштаєєв Данило.

Лугексперт-2: Колєсніков Микита.

Квазар-2: Федорук Ярослав.

Імпульс: Просянкін Максим.

Вилучення:

Імпульс: Сальников Роман.

КДЮСШ-2: Токаренко Вадим.

Екодім: Корсун Олександр, Суржан Олександр.