Жовті та червоні картки станом на 9 січня

Жовті та червоні картки станом на 9 січня

Вища ліга

  Одне попередження:

Чайка: Іванов Артем, Коваленко Тарас, Кучирка Данило, Николайчук Павло.

Луганьбудинвет: Ковда Павло, Дудник Віктор.

ІВТ: Любченко Роман.

Щит: Чумаков Євген, Стєбловський Сергій.

Скіф: Бутко Сергій.

Шахта ім. Мельникова: Бузєватий Григорій, Герасимов Антон, Колядін Павло, Бєлих Денис, Тюкалов Антон, Чумаченко Анатолій.

  Два попередження: немає.

  Вилучення:

ІВТ: Ушаков Іван.

Чайка: Кошелєв Геннадій, Плєшаков Юрій.

Лугексперт: Гуделяускас Євген.

ГУНП: Каштан Антон.

Перша ліга

(Без урахування гри «Олімп» — ЛДУВС)

  Одне попередження:

Вогнеборець: Оридорога Кирило.

Олімп: Міщенко Михайло.

ЛДУВС: Черножуков Родіон, Головаш Дмитро, Карцев Олександр.

  Два попередження: немає.

  Вилучення:

Шахтар Гірське: Гуров Артем.

Енергія: Лисенко Євген.

ЛДУВС: Попов Дмитро.

Друга ліга

Одне попередження:

Арсенал: Прохоров Олександр, Дашивєц В’ячеслав, Волошин Антон.

Діана: Костяніков Іван, Галунов Сергій.

Привілля: Півнев Валентин, Пустовойт Юрій, Заярний Іван.

ЛІНІК: Рибалка Сергій.

Спорт Стайл: Нестеренко Максим.

Сокіл: Кузнєцов Анатолій.

УЗЕ: Рохвадзе Роман

Два попередження: немає.

 Вилучення:

Металіст: Хромов Александр.

Діана: Галунов Сергій.

Арсенал: Кружля Роман.

Третя ліга

Одне попередження:

Тайм: Чабан В’ячеслав, Ігнатенко Андрій, Горбенко Євген, Трехлєб Олександр.

Патрульна поліція: Шишов Сергій, Шопін Олександр.

Молнія: Зібров Кирило, Кудрявцев Володимир, Цуканов Данило.

Фенікс: Чинік Марк, Кунченко Данило.

Лисичанськ: Бородавка Анатолій, Халаймов Едуард.

Олімпік: Дідан Андрій, Юрченко Микола.

Штурм: Кузнєцов Кирило, Лемзяков Роман, Ховерко Антон.

Квазар: Мурашев Данило, Борщьов Олександр, Гордиєнко Володимир, Приходько Роман.

Самсон-2: Єрмаков Андрій, Лашин Артем, Лемп Олександр.

Два попередження: 

Фенікс: Задорожній Олександр.

Олімпік: Трунов Іван.

Штурм: Нереуцький Анатолій, Нежальский Сергій.

 Вилучення: немає.

Четверта ліга

Одне попередження:

Винар: Шевченко Юрій.

Імпульс: Провоторов Андрій, Ліхошерст Віктор.

Інваспорт: Бігдан Юрій.

Квазар-2: Коваль Микола, Шевченко Валерій, Федорчук Ярослав, Рожанський Олексій.

Екодім: Городницький Микита.

Патруль: Гордєєв Данило, Геха Олександр.

Лугексперт-2: Колєсніков Микита.

КДЮСШ-2: Дробіленко Єгор, Токаренко Вадим, Козицький Микита, Муштаєєв Данило.

NRC: Науменко Данило.

Два попередження: немає.

Вилучення:

Винар: Шевченко Юрій.

Імпульс: Осінний Андрій, Маначенко Михайло.

Be the first to comment on "Жовті та червоні картки станом на 9 січня"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*