На вихідних в Сєвєродонецькому Льодовому палаці спорту відбулися матчі ¼ фіналу і  ½ фіналу Кубку Луганської області з футзалу. Звертаємо увагу, що фаворити турніру – сєвєродонецькі «Щит» і «ІВТ» припинили свій шлях в розіграші турніру. Так, «ІВТ» поступився в чверть фіналі «Лугексперту» – 0:0 в основний час, 2:1 – в серії післяматчевих пенальті, а «Щит» в півфіналі в силовому дербі з командою ГУНП в Луганській області втратив перемогу на останніх хвилинах матчу – 3:4.

Не менш драматичним видався і півфінальний матч в Кубку Асоціації футзалу Луганської області «Вогнеборець» – «Самсон».  Після першого тайму команд ДСНС в Луганській області вела в рахунку – 4:1, але в другому таймі «Самсон» зміг відігратися – 4:4. В серії післяматчевих шестиметрових ударів сильнішим виявився «Вогнеборець» 3:1.

Зазначимо, що матчі плей-офф футзальних кубкових турнірів цими вихідними пройшли під знаком післяматчевих пенальті – основний час не визначив переможців в п’яти матчах футзального вікенду.

Результати матчів:

Субота, 1 грудня

16:00 – кубок області, ¼ фіналу – «Скіф» – «Чайка» — 1:1 (3:2 – по пен)

17:00 – кубок області, ¼ фіналу – «Щит»  –  «Шахтар» Гірське – 10:3

18:00 – кубок області, ¼ фіналу – «Лугексперт» – «ІВТ»  – 0:0 (2:1 – по пен)

19:00 – кубок області, ½ фіналу – ГУНП – «Шахта ім.Мельникова» – 3:0

Неділя, 2 грудня

9:00 – кубок міста, ¼ фіналу – «Рефері-Екіпаж» – «Самсон-2» – 3:8

10:00 – кубок надії, ¼ фіналу – «Екодім» – «Олімпік» – 5:4

11:00 – кубок надії, ¼ фіналу – «Фенікс» – «Квазар» – 2:2 (3:2 – по пен)

12:00 – кубок надії, ¼ фіналу – «Винар» – «Квазар-2» – 2:1

13:00 – кубок міста, ¼ фіналу – «Діана» – «Привілля» – 2:5

14:30 – кубок надії, ¼ фіналу – «Олімп» – «Держпраця» – 3:3 (3:1 – по пен)

15:30 – кубок міста, ¼ фіналу – «Спорт Стайл» – «Молния» – 6:2

16:30 – кубок області, ½ фіналу – «Лугексперт» – «Скіф» – 1:6

17:30 – кубок області, ½  фіналу – «Щит» – ГУНП – 3:4

18:30 – кубок асоціації, 1/2 фіналу – «Самсон» – «Вогнеборець» – 4:4 (1:3 – по пен)

19:30 – кубок міста, ½ фіналу  – «Арсенал» – «Сокіл» – 1:6

Льодовий палац. Середа, 5 грудня.

19:30 – кубок асоціації, ½ фіналу – «Енергія» – «Олімп»

8-9 грудня будуть зіграні піфінальні і фінальні матчі футзальних кубкових турнірів. Також 8 грудня стартують п’ять ліг Великого Чемпіонату. Інформацію про час проведення матчів і склад ліг очікуйте найближчим часом.

Be the first to comment on " Старобільський «Скіф» і команда ГУНП в Луганській області виходять у фінал Кубку області! «ІВТ» і «Щит» – припиняють свій шлях в турнірі!"