Жовті та червоні картки станом на 30 листопада

Жовті та червоні картки станом на 30 листопада

Кубок Луганської області

Одне попередження:

Ушаков Іван, Семиволос Ярослав (ІВТ), Удовенко Владислав, Титаренко Владислав (Шахтар Гірське), Якимов Кирило (Луганьбудінвест), Кузьменко Олександр, Трехлєб Михайло (Щит), Оридорога Едуард, Молодовсткий Антон, Каштан Антон, Бурля Дмитро (ГУНП), Титаренко Володимир, Воронюк Олександр, Скотаренко Микита (УКРОП), Скачков Артем, Бутко Сергій, Макаренко Сергій, Філатов Микита (Скіф), Черних Олександр, Дмитренко Сергій, Компаніц Сергій, Гуделяускас Євген (Лугексперт).

Два попередження: Кошелєв Геннадій (Чайка), Черненко Дмитро (ш. ім. Мельникова), Лисенний Олексій (Луганьбудінвест), Орлов Антон (Скіф), Чумаков Євген (Щит).

Вилучення:  немає.

Кубок Асоціації

Попередження:

Светличний Павло, Загоруйко Богдан (Самсон), Попов Дмитро, Болдар Станіслав, Фісун Владислав, Гнатенко Дмитро, Черножуков Радіон, Ямуров Єгор (ЛДУВС), Волкодав Михайло (Вогнеборець), Нальотов Данил, Сідоров Дмитро (ЛІНІК), Герасименко Олег, Капнин Владислав (УКР-СПЛАВ), Загоровський Олександр, Тетерів Михайло (Олімп), Пульний Олександр (Енергія).

Два попередження:

Сідоров Віктор (ЛІНІК).

Вилучення: Хворостян Дмитро (Самсон).

Кубок міста

Попередження: Голубцов Дмитро, Дубовой Андрій, Мєтьолкін Ігор, Шевченко Юрій, Шиков Руслан (Винар), Леонов Станіслав, Єрохін Дмитро, Хілько Сергій (Держпраця), Винокуров Максим, Солдатенко Дмитро (Олімпік), Сайян Віталій, Задорожний Олександр (Фенікс), Порхомов Кирило, Ігнатенко Андрії (Молнія), Муха Олександр (Квазар-2), Пустовойт Юрій (Привілля), Плахотя Андрій, Коритний Андрій (Арсенал), Кунченко Сергій (Рефері-Екіпаж), Єрмаков Андрій (Самсон-2), Романенко Олександр (Квазар), Матросов Артур (Сокіл), Мироненко Денис (Діана).

Два попередження:  Носков Антон (Спорт Стайл).

Дискваліфікація:  Заярний Іван (Привілля)

 

Be the first to comment on "Жовті та червоні картки станом на 30 листопада"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*