1/16 КУБКУ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ. «СКІФ» — «ПОРТОВИК» — 4:0

1/16 КУБКУ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ
«СКІФ» — «ПОРТОВИК» — 4:0
Стадіон «Колос» радо зустрів матч 1/16 Кубку України з заповненими трибунами.18 серпня шульгинський «Скіф» на домашньому полі приймав маріупольський «Портовик».
Чекали цієї середи, напевно, всі любителі футболу Луганщини. На всеукраїнській футбольній арені луганських представників не так і багато. І через це також підтримка під час мату відчувалася ще більше. Та і завжди знаходяться ті, що сумніваються чи зловтішаються, яких хвилювало питання: «Чи буде привід говорити «Браво»?». А приводи були. Аж чотири рази.
Матч розпочався відразу зі стрімкого темпу. Суперники не поступалися один одному і гра трималася на рівних. Створені небезпечні моменти біля воріт обох команд ліквідувалися голкіперами. Вже під кінець І тайму «Скіф» почав домінувати та все більше атакувати ворота маріупольських футболістів.
На 38-ій хвилині матчу Євген Кателін відкриває рахунок – 1:0. «Скіф» йде на перерву з перевагою в рахунку.
ІІ тайм став більш емоційним та результативним. «Скіф» від початку другої частини матчу взяв на себе гру і вже менш дозволяв «Портовику» рухатися в бік власних воріт. На 51-їй хвилині Євген Кателін оформлює дубль і чим збільшує відрив. Рахунок — 2:0.
Та на цьому шульгинська команда не збиралася ставити крапку. Мирослав Тараненко завершує свій прохід до штрафного майданчика прекрасним голом – 3:0. До речі, вітаємо Мирослава з дебютним голом у складі «Скіфа»!
Боротьба призводила до порушення правил. «Портовик» залишився в меншості через видалення одного з гравців.
Заміни у складах команд додали свіжих сил. Євген Кателін був замінений на полі Олександром Коломецьким, який і перейняв естафету забиваючих.
На 90-ій хвилині матчу арбітр фіксує четвертий забитий м’яч у воротах «Портовика». Гол забив – Олександр Коломецький. Рахунок 4:0 стає остаточним. «Скіф» у 2021 році свій шлях на Кубку України серед аматорів розпочинає з перемоги.
Дякуємо «Скіфу» за неймовірні емоції! За дійсно достойний футбол! Кожен гол вартий оплесків, гра кожного варта поваги! Сподіваємося на такий же бойовий настрой на матчі-відповіді. З перемогою!