ОНЛАЙН-результати матчів Чемпіонату області з футзалу. 17-19 січня. Оновлюється

П’ятниця, 17 січня, Льодовий палац
20:00 4 ліга Луганський НДЕКЦ 5:6 «Винар»
Субота, 18 січня, Льодовий палац
13:00 3 ліга «Тайм» 5:5 «Альянс»
14:00 1 ліга «Станичник» 4:5 «Промінь»
15:00 1 ліга «СКВ-Комфортне місто» _:_ «Молнія»
16:00 вища ліга «Щит» _:_  «ІВТ»
17:00 вища ліга «Будівельник» _:_ «Чайка»
_:_
18:00 4 ліга «КДЮСШ2» _:_ «Молот»
19:00 4 ліга «Екодім» _:_  «Патруль»
Неділя, 19 січня, Льодовий палац
9:00 4 ліга КДЮСШ2 _:_ «Нефрит»
10:00 4 ліга «Юність» _:_ «Молнія-2»
11:00 2 ліга «Спорт Стайл» _:_ «Нива» Марківка
12:00 2 ліга «Фенікс» _:_ ЛДУВС
13:00 2 ліга «Самсон-2» _:_  «Діана»
14:00 3 ліга «Олімпік» _:_  «Лугань»
_:_
16:00 вища ліга «Самсон» _:_ «Чайка»
17:00 3 ліга «Дізель» _:_ «Патрульна поліція»
18:00 3 ліга «Щит-2» _:_ «Імпульс»161
15:00 4 ліга Луганський НДЕКЦ _:_ «Квазар»

Розклад матчів Чемпіонату області з футзалу. 16-19 січня

Всі матчі проходитимуть в Сєвєродонецькому Льодовому палац

П’ятниця, 17 січня.Льодовий палац

20:00 — 4 ліга  – «Луганський НДЕКЦ – «Винар»

Субота, 18 січня. Льодовий палац

13:00 – 3 ліга – «Тайм»  – «Альянс»

14:00 – 1 ліга – «Станичник» – «Промінь»

15:00 – 1 ліга – «СКВ-Комфортне місто» – «Молнія»

16:00 – вища ліга – «Щит» – «ІВТ»

17:00 – вища ліга – «Будівельник» – «Чайка»

18:00 – вища ліга – ГУНП – «Олімп»

19:00 – 4 ліга – «КДЮСШ2» – «Молот»

20:00 – 4 ліга – «Екодім» – «Патруль»

 Неділя, 19 січня. Льодовий палац

9:00 – 4 ліга –  КДЮСШ2 – «Нефрит»

10:00 – 4 ліга – «Юність» – «Молнія-2»

11:00 – 2 ліга – «Спорт Стайл» – «Нива» Марківка

12:00 – 2 ліга – «Фенікс» – ЛДУВС

13:00 – 2 ліга – «Самсон-2» – «Діана»

14:00 – 3 ліга – «Олімпік» – «Лугань»

15:00 – 1 ліга – «Надія» – «Шахта ім.Капустіна»

16:00 – вища ліга – «Самсон» – «Чайка»

17:00 – 3 ліга – «Дізель» – «Патрульна поліція»

18:00 – 3 ліга – «Щит-2» – «Імпульс»

19:00 – 4 ліга – Луганський НДЕКЦ – «Квазар»

 

ОНЛАЙН-результати матчів Чемпіонату області з футзалу. 9-16 січня. Оновлюється

 

Четвер, 9 січня, Льодовий палац
19:00 2 ліга «Металіст» 4:6 «Сокіл»
П’ятниця, 10 січня, Льодовий палац
20:00 4 ліга «Винар» 6:2 «Юність»
Субота, 11 січня, Льодовий палац
14:00 1 ліга «Молнія» 2:2 «Надія»
15:00 4 ліга «Нефріт» 0:6 «Молот»
16:00 4 ліга «Квазар» 0:6 «Патруль»
17:00 вища ліга «Будівельник» 1:3 ГУНП
18:00 2 ліга «Фенікс» 3:4 «Спорт Стайл»
19:00 2 ліга «Самсон-2» 1:2 «Сокiл»
Неділя, 12 січня, Льодовий палац
9:00 3 ліга «Тайм» 6:0 «Щит-2»
10:00 4 ліга «Молнія-2» 10:3 Луганський НДЕКЦ
11:00 2 ліга «Нива» Марківка 4:1 «Діана»
12:00 3 ліга «Патрульна поліція» 5:11 «Альянс»
13:00 3 ліга «NRC» 5:2 «Лугань»
14:00 1 ліга «Промінь» 7:2 «Шахта ім.Капустіна»
15:00 1 ліга «СКВ-Комфортне місто» 2:1 «Google»
16:00 вища ліга  ГУНП 6:7 «Чайка»
17:00 вища ліга «Щит» 6:5 «Самсон»
18:00 вища ліга «ІВТ» 4:3 «Олімп»
19:00 3 ліга «Імпульс» 4:5 «Дізель»
20:00 4 ліга «Екодім» пер. «Нефріт»
Вівторок, 14 січня, Льодовий палац
19:00 4 ліга «Нефрит» 14:1 «Іскра»
Середа, 15 січня, Льодовий палац
20:00 вища ліга «Олімп» 4:11 «Щит»
Четвер, 16 січня, Льодовий лпалац
20:00 4 ліга «Квазар» _:_ «Юність»

Розклад матчів Чемпіонату області з футзалу. 9-15 січня

Всі матчі відбудуться в Сєвєродонецькому Льодовому палаці

Четвер, 9 січня

19:00 – 2 ліга – «Металіст» – «Сокіл» — 4:6

Пятниця, 10 січня

20:00 – 4 ліга – «Винар» – «Юність» -6:2

Субота, 11 січня

14:00 – 1 ліга – «Молнія» – «Надія»

15:00 –  4 ліга – «Нефріт» – «Молот»

16:00 – 4 ліга – «Квазар» –  «Патруль»

17:00 – вища ліга – «Будівельник» – ГУНП

18:00 – друга ліга – «Фенікс» – «Спорт Стайл»

19:00 – 2 ліга – «Самсон-2» – «Сокiл»

Неділя, 12 січня

9:00 – 3 ліга – «Тайм» – «Щит-2»

10:00 – 4 ліга – «Молнія-2» – Луганський НДЕКЦ

11:00 – 2 ліга – «Нива» Марківка – «Діана»

12:00 – 3 ліга – «Патрульна поліція» – «Альянс»

13:00 – 3 ліга – «NRC» –  «Лугань»

14:00 – 1 ліга – «Промінь» – «Шахта ім.Капустіна»

15:00 – 1 ліга – «СКВ-Комфортне місто» – «Google»

16:00 – вища ліга – ГУНП – «Чайка»

17:00 – вища ліга – «Щит» – «Самсон»

18:00 – вища ліга –  «ІВТ» – «Олімп»

19:00 – 3 ліга – «Імпульс» – «Дізель»

20:00 – 4 ліга – «Екодім» – «Нефріт»

Середа, 15 січня

20:00 – вища ліга – «Олімп» – «Щит»

ОНЛАЙН-результати матчів Чемпіонату області з футзалу. 5 січня

 

Неділя, 5 січня, Льодовий палац
10:00 3 ліга «Олімпік» 2:5 «Імпульс»
11:00 1 ліга «Станичник» 6:11 «Молнія»
12:00 2 ліга «Нива» 3:0 «Рятувальник»
13:00 4 ліга «Нефрит» 1:8 «Патруль»
14:00 2 ліга «Сокіл» 2:1 «Фенікс»
15:00 4 ліга «Квазар» 4:2 «Молнія-2»
16:00 2 ліга «Діана» 4:5 «Металіст»
17:00 4 ліга «Екодім» 4:4 Молот»
18:00 1 ліга «Надія» 8:4 «Google»

Розклад матчів Чемпіонату області. 5 січня

Неділя, 5 січня. Льодовий палац

10:00 — 3 ліга — «Олімпік» — «Імпульс»

11:00 — 1 ліга — «Станичник» — «Молнія»

12:00 — 2 ліга — «Нива» — «Рятувальник»

13:00 — 4 ліга — «Нефрит» — «Патруль»

14:00 — 2 ліга — «Сокіл» — «Фенікс»

15:00 — 4 ліга — «Квазар» — «Молнія-2»

16:00 — 2 ліга — «Діана» — «Металіст»

17:00 — 4 ліга — «Екодім» — «Молот»

18:00 — 1 ліга — «Надія» — «Google»

Жовті та червоні картки станом на 1 січня 2020 року