Розклад матчів «Аматорської ліги». 29 червня — 1 липня. Оновлюється

П’ятниця, 28 червня

20:30 — друга ліга — «Винар» — «Екодім»

Субота, 29 червня

11:00 – друга ліга – «Штурм» — «Тайм»

12:00 – друга ліга – «Інваспорт» – «NRC»

Неділя, 30 червня

9:00 – перша ліга – «Олімпік» – «Рятувальник»

10:00 – друга ліга –  «Інваспорт» – «Квазар-2»

11:00 – перша ліга – «Квазар» – «Спорт Стайл»

12:00 – перша ліга – «Металіст» – «Сокіл»

13:00 –  друга ліга – «Лисичанськ» – «Луганський НДЕКЦ»

 Понеділок, 1 липня

18:30 – перша ліга – «Молнія» – «Самсон-2»

19:30 – вища ліга – «УЗЕ» – ГУНП

20:30 – вища ліга – «Шахтар» – «Енергія»

Розклад матчів Аматорської ліги на відкритих майданчиках. 20-24 червня.

 

Четвер, 20 червня

19:00 – вища ліга – «Самсон» — ГУНП

П’ятниця, 21 червня

20:30 – друга ліга –  NRC – «Винар»

 Суббота, 22 червня

08:00 – друга ліга – «Щит-2» – NRC

11:00 — перша ліга — «Рятувальник» — «Самсон-2»

Неділя, 23 червня

08:00 –  друга ліга – «Інваспорт» – «Штурм»

09:00 – друга ліга – «Гірське» – «Лисичанськ»

10:00 – перша ліга – «Спорт Стайл» – «Сокіл»

11:00 – друга ліга – «Квазар-2» – «Екодім»

12:00 – перша ліга – «Самсон-2» – «Олімпік»

13:00 – перша ліга – «Діана» – «Квазар»

Понеділок, 24 червня

18:30 – перша ліга – «Металіст» – «Молнія»

19:30 – вища ліга – «Шахтар» – УЗЕ

20:30 – друга ліга – «Тайм» – «Лисичанськ»

Розклад матчів з 13 по 17 червня. «Аматорська ліга»

Четвер 13.06

Вища ліга, 20:30 – «Самсон» – «Шахтар»

П`ятниця 14.06

Друга ліга, 20:30 — «Винар — Щит-2»

Субота 15.06

Вища ліга, 11:00 — «УЗЕ — Енергія»

Друга ліга, 12:00 — «Тайм — Луганський НДЕКЦ»

Перша ліга, 13:00 — «Діана — Сокіл»

Друга ліга, 14:00 — «Екодім — Лисичанськ»

Неділя 16.06

Перша ліга, 9:00 — «Металіст — Олімпік»

Друга ліга, 10:00 — «NRS — Квазар-2»

Друга ліга, 11:00 — «Штурм — Гірське»

Друга ліга, 12:00 — «Луганський НДЕКЦ — Інваспорт»

Перша ліга, 13:00 — «Спорт Стайл — Рятувальник»

Понеділок 17.06

Перша ліга, 18:30 — «Квазар — Молнія»

Жовті та червоні картки станом на 13 червня

Вища ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Шахтар Нітко Євген
УЗЕ Ігнатенко Денис, Любченко Роман Бутко Роман
Енергія Бойчук Ярослав, Пульний Олександр, Сайян Віктор
Лугексперт Зезюлін Ян, Карпцов Микита
ГУНП Бурля Дмитро, Блохін Олександр
Самсон Ісаєнко Андрій, Загоруйко Богдан, Светличний Павло, Циганок Олександр, Лихач Анатолій
Перша ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Молнія Сюрма Максим
Сокіл Криловський Святослав, Заярний Олександр
Спорт Стайл Нестеренко Максим, Хакімов Мухаммад, Симбірьов Євген
Олімпік Лєщев Руслан, Немикін Родіон
Квазар Мурашов Данило, Шевченко Валерій, Асадов Алі
Самсон-2 Вареник Денис
Рятувальник Просянкин Максим
Діана Павлов Данило
Друга ліга
Команда Одне попередження Два попередження Дискваліфікація на тур
Гірське Токарь Артем, Влас Дмитро Ізотов Сергій
Тайм Ігнатенко Андрій, Подгорний Володимир
Щит-2 Комаркицький Володимир, Компанієць Юрій, Горобець Артем, Кременчуцький Ігор, Ховерко Анатолій
Винар Іванченко Олександр, Шадрін Артем Іонін Олександр
Штурм Тарасенко Віталій, Хачатуров Олег
Інваспорт Гожедрянов Андрій, Подгорний Микола
Квазар-2 Муха Олександр, Левко Ігор, Шукшин Дмитро

Календар матчів. Оновлюється

На днях стартуватимуть матчі «Аматорської ліги» на відкритих майданчиках. Зауважимо, що у зв’язку з погодними умовами матчі минулої неділі зіграні не були.

1 тур, 1-2 червня.                                                                                   

Друга ліга,     01.06, субота, 11:00 – «Щит-2» — «Інваспорт» — 5:2

Вища ліга,     01.06, субота, 12:00 – УЗЕ – «УКР-СПЛАВ» — 7:6

Друга ліга,     01.06, субота, 13:00 – «Діана» – «Молнія» — 1:4

Друга ліга,     01.06, субота, 14:00 – «Гірське» – «Тайм» — 0:10

Друга ліга,     02.06, неділя,  09:00 – «Екодім» – Луганський НДЕКЦ — 8:0

Вища ліга,     02.06, неділя, 10:00 –  ГУНП – «Енергія» — 6:2

Перша ліга,    02.06, неділя, 11:00 – «Спорт Стайл» – «Олімпік» — 5:3

Перша ліга,    02.06, неділя, 12:00 – «Квазар» – «Металіст» — 5:4

Друга ліга,     02.06, неділя, 13:00 – «Квазар-2» – «Лисичанськ» 2:3

Перша ліга.    02.06, неділя, 14:00 – «Сокіл» – «Рятувальник» — 4:4

Перша ліга,    02.06, неділя,  15:00 – «Винар» – «Штурм» — 2:4

Вища ліга. Календар матчів.

1 тур

УЗЕ – вихідний

29.05, середа, 19:00 – «Шахтар» – «Лугексперт»

Час уточнюється – «УКР-СПЛАВ» – «Самсон»

02.06, неділя, 10:00 – ГУНП – «Енергія»

2 тур

«Енергія» – вихідна

01.06, субота, 12:00 – УЗЕ – «УКР-СПЛАВ»

05.06, середа, 19:00 – «Лугексперт» – ГУНП

09.06, неділя, 10:00 – «Самсон» – «Шахтар»

3 тур

ГУНП – вихідний

10.06, понеділок, 19:30 – «Самсон» – УЗЕ

12.06, середа, 19:00 – «Лугексперт» – «УКР-СПЛАВ»

15.06, субота, 12:00 – «Енергія» – «Шахтар»

4 тур

«УКР-СПЛАВ» – вихідний

19.06, середа, 19:00 – «Енергія» – «Лугексперт»

20.06, четвер, 19:00 –  ГУНП – «Самсон»

23.06, неділя, 10:00 – «Шахтар» – УЗЕ

5 тур

«Лугексперт» – вихідний

23.06, неділя, 10:00 – «Самсон» – «Енергія»

23.06, неділя, 11:00 – УЗЕ – ГУНП

23.06, неділя, 12:00 – «УКР-СПЛАВ» – Шахтар

6 тур

«Шахтар» – вихідний

26.06, середа, 19:00 – «Лугексперт» – «Самсон»

29.06, субота, 11:00 – «Енергія» – УЗЕ

29.06, субота, 12:00 – ГУНП – «УКР-СПЛАВ»

7 тур

«Самсон» – вихідний

03.07, середа, 19:00 – УЗЕ – «Лугексперт»

07.07, неділя, 10:00 –  «УКР-СПЛАВ» – «Енергія»

07.07, неділя, 11:00 – «Шахтар» – «ГУНП»

 

У неділю стартують матчі Аматорської ліги на відкритих майданчиках! Розклад ігор на неділю, 26 травня

В неділю, 26 травня, стартує сезон матчів на відкритих майданчиках. Турнір проходитиме в трьох лігах за коловою системою (два кола). За регламентом в першій і другій лігах заборонено грати гравцям, які беруть участь у вищій лізі Чемпіонату Луганської області з футболу, у вищій Аматорській лізі — без обмежень.

Місце проведення – м.Сєвєродонецьк, КДЮСШ2, майданчик зі штучним покриттям

9:00 – вища ліга – УЗЕ – «Укр-СПЛАВ»

10:00 – вища ліга – ГУНП – «Енергія» Сєвєродонецьк

11:00 – друга ліга – «Лисичанськ» – «Щит-2»

11:00 — третя ліга — Чемпіонат області сезон 2018/2019 — Тайм — Енергія Щастя (Олімпія)

12:00 – друга ліга – «Інваспорт – «Гірське»

13:00 – друга ліга –  «Квазар-2» – «Екодім»

14:00 – перша ліга – «Рятувальник» – «Олімпік»

15:00 – перша ліга – «Сокіл» – «Металіст»

Заявки на участь приймаються до 28 травня 2019 року.

                                          Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області

На цьому тижні стартуватиме «Аматорська ліга» на відкритих майданчиках! Склад ліг

В наступну суботу та неділю в Сєвєродонецьку стартуватиме турнір «Аматорська ліга», який проходитиме за правилами футзалу на відкритих майданчиках. Станом на 20 травня заявки на участь подали двадцять чотири команди, які розподілені на ліги.

Вища ліга

  1. ГУНП
  2. Лугексперт
  3. Самсон
  4. Енергія
  5. УЗЕ
  6. Шахтар Гірське
  7. Укр-СПЛАВ

Перша ліга

  1. Спорт Стайл
  2. Металіст
  3. Самсон-2
  4. Рятувальник
  5. Олімпік
  6. Квазар
  7. Сокіл
  8. Діана
  9. Гірське
  10. Молнія

Друга ліга 

  1. Тайм
  2. Винар
  3. NRC
  4. Екодім
  5. Щит-2
  6. Квазар-2
  7. Лисичанськ
  8. Інваспорт

Заявки  приймаються за тел.0504708506

Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області 

Команда освітян Луганщини стала шостою на Всеукраїнських змаганнях з футзалу

Всеукраїнські змагання з футзалу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, які відбувалися у Києві, сьогодні, 13 травня 2019 року, завершили свою роботу.

У змаганнях взяли участь понад 155 осіб із 15 регіонів України, серед яких – 90 вчителів, 25 представників закладів позашкільної освіти та 20 представників закладів вищої освіти.

Церемонію урочистого нагородження учасників змагань провели заступник голови Профспілки, голова оргкомітету Любов Гарбаренко, голова Федерації футзалу м. Києва Руслан Хоботов та головний суддя змагань Віталій Лозинський, які й підбили підсумки трьох днів запеклих та емоційних змагань за чемпіонські кубки.

Урочистим і хвилюючим акордом стало нагородження команд-призерів та команди-переможниці.

III місце у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед працівників освіти – членів Профспілки посіла команда Рівненської області (капітан – Сергій Герасимчук). Команду нагороджено кубком, дипломом, грошовою премією у розмірі 5000 гривень, а гравців команди – бронзовими медалями, дипломами.

II місце у команди Вінницької області (капітан – Андрій Заводян). Команду нагороджено кубком, дипломом, грошовою премією у розмірі 6000 гривень, а гравців команди – срібними медалями, дипломами.

Переможне І місце у запеклій боротьбі у змаганнях здобула команда Миколаївської області (капітан – Олексій Багнюк). Команду нагороджено кубком, дипломом, грошовою премією у розмірі 7500 гривень, а гравців команди – золотими медалями, дипломами.

VI місце у Всеукраїнських змаганнях з футзалу посіла команда Луганської області. Склад команди:  Денис Боговий (капітан) — вчитель КЗ «НВК «Гарант» м. Лисичанськ, Шибков Іван — вчитель КЗ «НВК «Гарант» м. Лисичанськ, Галяпа Артем — вчитель Багатопрофільного ліцею м. Лисичанськ,  Огиря Костянтин — вчитель КЗ «ЛЗОШ №12» м. Лисичанськ, Дмитрієв Ігор — вчитель КЗ «ЛЗОШ №26» м. Лисичанськ, Сердечний Володимир — вчитель КЗ «ЛЗОШ №30» м. Лисичанськ, Владіміров Володимир — вчитель ЦПРШМН м. Лисичанськ, Ногін Владислав — вчитель Нижненського НВК «ДНЗ-ЗНЗ» №36 Попаснянського району, Владіміров Олексій  — вчитель Новобілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новопсковського району,  Зубко Віктор — вчитель Лантратівського ліцею Троїцької селищної ради.

V місце у Всеукраїнських змаганнях з футзалу виборола команда Дніпропетровської області (капітан – Анатолій Левчук).

IV місце у команди з міста Києва (представник – Олександр Трофименко). Команди отримали кубки та диплом.

Фіналістом Малого кубку у Всеукраїнських змаганнях з футзалу стала команда Запорізької області (капітан команди – Ігор Кочетков).

Переможцем Малого кубку у Всеукраїнських змаганнях з футзалу стала команда Одеської області (представник команди – Володимир Замітайло). Командам вручено кубки та дипломи від організаторів змагань.

Дипломами за активну участь у змаганнях з футзалу відзначено команди Закарпатської, Тернопільської, Херсонської, Сумської, Донецької, Полтавської та Житомирської областей.

У номінації «Чесна гра», яку встановила суддівська колегія, відзначено команду Донецької області.

Кращим бомбардиром змагань (20 забитих м’ячів) став – вчитель фізичної культури Сергій Тимчак (команда Миколаївської області).

Кращим воротарем визнано Володимира Кисельова – вчителя фізичної культури (команда Миколаївської області).

Кращим гравцем змагань став Юрій Онищук – тренер-викладач Тульчинської ДЮСШ (команда Вінницької області).

Організатори висловили щиру подяку та відзначили дипломами Федерацію футзалу м. Києва, Міжнародну тенісну академію, ДПЗОВ «Пуща-Водиця», суддівську колегію за співпрацю та підтримку у проведенні змагань.

За матеріалами сайту ЦК Профспілки

У Троїцьку відкрито майданчик зі штучним покриттям

У смт. Троїцьке на території Троїцького ліцею відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Проект реалізовано шляхом співфінансування з державного та селищного бюджетів.

Привітати спортивну спільноту громади завітали гості: Селищний голова Демид Палагно, Голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов, заступник начальника Луганського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Україна Андрій Гожедрянов,  начальник Луганського регіонального центру «Інваспорт» і Голова асоціації футзалу Луганської області Юрій Кравченко, депутат Троїцької селищної ради Володимир Владіміров, начальник відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Артем Масленніков, директор КУ «Троїцький ЦФЗН «Спорт для всіх» Любов Гарист.

Гості привітали юних спортсменів з відкриттям штучного майданчику та побажали спортивних досягнень.

  • Відношення Троїцької громади до спорту помітно відразу. Тому дуже приємно, що спортивна інфраструктура розвивається, а дитячі команди району беруть участь у шкільних турнірах Асоціації футзалу Луганської області і не раз приїздили до Сєвєродонецька на фінальні змагання, – поділився враженнями голова Асоціації Юрій Кравченко. – Певен, що такі майданчики стануть ефективною складовою залучення дітей і дорослих до регулярних занять фізичної культурою та спортом в регіоні.

Зазначимо, що в рамках урочистих заходів було підписано Меморандум про співробітництво між Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України та Троїцькою селищною радою. Також громадськість району була ознайомлена зі здобутками паралімпійців і дефлімпійців Луганщини та діяльністю Луганського регіонального центру «Інваспорт».

Під час урочистої події Віктор Острєцов вручив подяки за вагомий особистий внесок у розвиток олімпійського руху, фізичної культури та спорту на Луганщині:
Зубку Віктору Володимировичу – вчителю фізичної культури Лантратівського ліцею
Лісоветському Віктору Валерійовичу – вчителу фізичної культури Сиротинської гімназії
Лукашову Олександру Олександровичу – тренеру-викладачу відділення дзюдо Троїцької ДЮСШ
Сукач Ользі Вікторівні – тренеру-суміснику відділення баскетболу Троїцької ДЮСШ
Шликову Олександру Миколайовичу – тренеру-викладачу відділення настільного тенісу Троїцької ДЮСШ
Бутенко Валентині Миколаївні – вчителю фізичної культури Багачанської філії гімназії ОЗО «Троїцький ліцей»
Паламарчуку Михайлу Васильовичу вчителю-пенсіонеру
Криворучкіну Сергію Вікторовичу – голові КФХ «Сапфір»
Владімірову Володимиру Васильовичу – заступнику директора КФХ «Світоч»
Нестеренку Сергію Івановичу — вчителю фізичної культури Арапівської гімназії

Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області

Запрошуємо команди до літнього сезону на відкритих майданчиках!

В Сєвєродонецьку, наприкінці травня стартуватиме Аматорська ліга на відкритих майданчиках. Система проведення змагань буде визначена в залежності від кількості команд-учасниць.

За Регламентом перша частина турніру планується проводитися в травні-червні, друга — в серпні-вересні.

Заявки для участі в турнірі приймаються за тел. 0504708506.