В Новопскові пройшов обласний дитячий футбольний турнір

26 листопада в Новопскові юнаки 2005-2006 р.н. взяли участь в обласному футбольному Турнірі присвяченому визволенню України від фашиських загарбників. Боролися на полі між собою вихованці Міловоської ДЮСШ, Біловодської ДЮСШ, Старобільської ДЮСШ та Новопсковської ДЮСШ.

Організатори турніру — Юнацька футбольна ліга Луганської області

Перший матч відбувся між Новопсковом та Старобільськом – 6-0. Далі боролися між собою Біловодськ та Мілове – 2-0.

З результатом 1-0 завершився поєдинок між міловськими та старобільськими юнаками. Біловодськ поступився Новопскову – 1-2.

В результаті І місце за Новопсковською ДЮСШ, ІІ – Біловодська ДЮСШ, ІІІ – Старобільська ДЮСШ.

Окрім заслужених нагород, команди отримали м’ячі, а кращі гравці індивідуальні призи.

Вітаємо переможців та бажаємо нових футбольних перспектив у майбутньому!

Вікторія Кліщова

Лисичани взяли участь у «Дитячому футзальному ярмарку» у Луцьку

Лисичанська команда «Освіта» взяла участь у дитячому футзальному ярмарку, який проводиться щорічно у ЛУцьку. Одразу у п’яти вікових категоріях серед 46 команд було розіграно Першу та Вищі ліги. Матчі тривали по 12 хв. тайм за загальноприйнятими діючими правилами футзалу.

За підсумками заходу «освітяни» посіли третє місце у віковій категорії  U-13

 

У Новопскові  відкрили майданчик зі штучним покриттям

Вчора, 14 серпня, відкрито сучасний міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям розміром 42х22 метри поряд з Новопсковським закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Спортивний майданчик облаштовано за рахунок коштів державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та співфінансування з бюджету Новопсковської селищної ради.

Це надасть можливість займатись улюбленим видом спорту учням цього навчального закладу, а також вихованцям Новопсковської дитячо-юнацької спортивної школи.

ДЮСШ Новопсков зайняла четверте місце у Всеукраїнських змаганнях ВФСТ «Колос»

15-21.07.2019 року у м. Скадовськ Херсонської області відбулися Всеукраїнські фінальні змагання Першості ГО «Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футболу серед команд юнаків 2006 р.н. На цих змаганнях Луганську область представляла команда «ЮНІСТЬ» Новопсковської ДЮСШ. За підсумками змагань в запеклій боротьбі команда здобула почесне 4-те місце.

Дирекція Новопсковської ДЮСШ висловлює щирі слова вдячності Новопсковській селищній раді, ТОВ «ТОПАЗ» — директор Лопатін О.В., кандидату в народні депутати Мошенському В.З., ПП «Зеленський» — директор Зеленський І.В., ТОВ «РАМУС» — директор Закутько Е.В., «БІЗОН-ТЕХ 2006» — директор Світличний Ю.О., СТОВ «Заайдарівське» — директор Пономаренко Г.Н. та батьківському колективу за фінансову підтримку в організації поїздки.

Юнацька футбольна ліга Луганської області провела футбольне свято для дітей дитячих оздоровчих таборів

В четвер, 18 липня, на базі дитячого оздоровчого табору НПП «Зоря» в Кремінній відбулося футбольне свято серед дітей.
Організатори заходу — Юнацька футбольна ліга Луганської області за підтримки управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, Луганського обласного відділення НОК України та ЛОФФ.
В рамках заходу команди дітей та обслуговуючого персоналу дитячого оздоровчого табору «Сосновий гай» (Попаснянський район), КУ «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» (Кремінський район) і Дитячий оздоровчий табір НПП «Зоря» (Кремінський район) змагалися в футбол, а також в елементах техніки футболу, жонглюванні м’ячем тощо.
За підсумками змагань з футболу як серед дітей, так і серед дорослих, переможцями стали команди дитячого оздоровчого табору «Сосновий гай».
Переможці та учасники заходу були нагороджені призами та подарунками від організаторів свята.

Інф. Юнацька футбольна ліга Луганської області

 

 

Увага ДЮСШ! План-календар всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань з футзалу сезону 2019/2020

Комітет дитячо-юнацького футзалу АФУ оприлюднив план-календар всеукраїнських дитячо-юнацьких змагань сезону 2019/2020 р. р.

Початок сезону

Старт нового сезону у вітчизняному дитячо-юнацькому футзалі запланований на початок жовтня. Саме тоді буде розіграний Кубок України у віковій категорії U-10. Орієнтовна дата проведення – 1-4 жовтня. А вже у другій половині жовтня стартує чемпіонат України у наймолодшій віковій категорії – U-11. Після цього візьмуть старт чемпіонати в інших вікових категоріях, але про це – трохи нижче.

Чемпіонат України

За традицією, чемпіонат України проходитиме у чотирьох вікових категоріях: U-11, U-13, U-15 та U-17. Але тут починається найцікавіше.

Після виїзного засідання Комітету дитячо-юнацького футзалу АФУ, яке проходило навесні цього року в Чорноморську, було вирішено, що чемпіонат Юнацької Екстра-ліги у сезоні 2019/2020 р. р. проходитиме у віковій категорії U-17, а не U-16, як це було у попередніх сезонах. Це пов’язано з тим, що наразі 70 % представників найстаршої вікової категорії – хлопці 2003 р. н. Тому, аби зберегти цю когорту гравців, які, скоріш за все, стануть основою збірної України (U-19) під час відбору на юніорський чемпіонат Європи 2021 року, було вирішено проводити  Юнацьку Екстра-лігу у віковій категорії U-17. Поєдинки ЮЕЛ проходитимуть за звичною роз’їзною системою зі спареними матчами.

А от у віковій категорії U-15 чемпіонат України планується провести у Вищій та Першій лігах. Хоча спочатку, якщо повернутись до згаданого вище виїзного засідання Комітету, планувалося спочатку, що у цій віковій категорії буде лише Вища ліга, і за складом учасників вона майже дублюватиме Юнацьку Екстра-лігу (U-17). Але, як тепер стало зрозуміло, у цьому сезоні команди, складені з 15-річних гравців, гратимуть у двох лігах. Причому, тури в Першій та Вищій лігах співпадатимуть за своїми датами. Система такого чемпіонату буде туровою. Більш детально про це, вочевидь, можна буде поговорити вже перед стартом сезону у віковій категорії U-15, коли буде сформовано склад учасників. Поки що лише додамо, що старт початок у віковій категорії запланований на другу половину листопада, а конкретно – на 18-22 листопада, коли у Вищій та Першій лігах будуть зіграні поєдинки стартового туру. Такий пізній початок змагань пов’язаний з тим, що деякі команди до середини листопада будуть задіяні у великому футболі. Зазначимо, що у Вищій та Першій лігах заплановані чотири тури.

Що стосується вікової категорії U-13, то тут старт сезону запланований на початок листопада – 4-8 листопада буде зіграний перший тур за туровою системою. Всього буде зіграно три з’їзних тури у кожній Конференції. А потім починається найцікавіший етап. Якщо раніше до фінальної стадії змагань виходило по вісім команд (зазвичай – по дві кращих з кожної Конференції), то тепер до вирішальної стадії чемпіонату потраплять шістнадцять команд. Тобто, по чотири – від кожної Конференції. Фінальний етап чемпіонату України у віковій категорії U-13 запланований на 17-21 лютого.

За такою ж системою буде проведений і чемпіонат України у віковій категорії U-11. Як ми вже писали, старт сезону в цій групі запланований на другу половину жовтня. Якщо бути точнішими, то 11-річні футзалісти зіграють свої поєдинки першого туру 21-25 жовтня. Тут також буде турова система, і за три тури визначаться володарі путівок до «Топ-16». Фінальний раунд відбудеться 24-28 лютого.

Окремо буде зіграний чемпіонат України у віковій категорії U-10. Він буде проведений 3-7 лютого.

Кубок України

Як ми вже повідомляли, саме з кубкових баталій розпочнеться сезон 2019/2020 р. р. у вітчизняному дитячо-юнацькому футзалі. Зокрема, у віковій категорії U-10 Кубок України відбудеться орієнтовно з 30 вересня по 4 жовтня. Решта кубкових змагань у інших вікових категоріях (U-17, U-15, U-14, U-13, U-12 та U-11) відбудеться у березні-квітні. Завершиться кубковий сезон розіграшем ще одного трофею у віковій категорії U-10 з 27 квітня по 1 травня.

Інші турніри

Одразу зазначимо, що у плані-календарі поки що немає дат проведення традиційного «Кубку Конференцій». Однак, сподіваємось, що трохи згодом вони все-таки з’являться. Що стосується інших турнірів, то тут одразу відзначимо, що протягом сезону на території України відбудеться одразу кілька міжнародних футзальних турнірів. Зокрема, 10-14 червня у Чорноморську буде проводитись міжнародний турнір U-17 «Chornomorsk Cup – 2020». Також статус міжнародного матиме турнір «Chornomorsk Cup – 2020» у віковій категорії U-15. Ці змагання проходитимуть 15-21 червня. А ось «Chornomorsk Cup – 2020» у вікових категоріях U-13 та U-11 матимуть статус всеукраїнських турнірів. Ці змагання заплановані на 22-28 червня. Також варто зазначити, що 4-8 травня відбудеться дитячий фестиваль футзалу у вікових категоріях U-6, U-7, U-8 та U-9.

Отже, саме такий вигляд має план-календар дитячо-юнацьких змагань на майбутній сезон. Ближче до його старту, скоріш за все, стане відомий склад усіх Конференцій в усіх вікових категоріях (за винятком Юнацької Екстра-ліги), а також будуть визначені учасники Вищої та Першої ліг у віковій категорії U-15. Вочевидь, це стане відомо вже після загальних зборів тренерів, які відбудуться 19-20 вересня.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5» 

В Білокуракіне пройшов перший міні-футбольний фестиваль серед об’єднаних теріторіальних громад

Вчора в Білокуракіне пройшов перший міні-футбольний фестиваль серед команд об’єднаних територіальних громад Луганської області. В змаганнях взяли участь юнаки, дівчата, дорослі та ветерани (40 років і старше) Біловодської, Новопсковської, Білокуракінської, Троїцької, Чмирівської, Красноріченської, Нижньодуванської, Лозно-Олександрівської об’єднаних територіальних громад та збірна команда Луганського обласного відділення НОК України, складена з працівників сфери фізичної культури та спорту. В цілому, протягом дня на футбольному полі, яке було розділено на чотири майданчика, змагалися двадцять три команди (склад команди — чотири польових гравця і воротар).

Організаторами турніру виступили Білокуракінська об’єднана територіальна громада, Луганське обласне відділення НОК України та Асоціація футзалу Луганської області.

Турнірне положення. Результати матчів. Юнаки.

Група «А» 1 2 3 М’ячі О
1 Біловодська ОТГ Х 4:0 0:1 4-1 3
2 Новопсковська ОТГ 0:4 Х 0:2 0-6 0
3 Білокуракінська ОТГ 1:0 2:0 Х 3-0 6
Група «В» 1 2 3 4 М’ячі О
1 Нижньодуванська ОТГ Х 1:1 3:0 0:2 4-3 4
2 Красноріченська ОТГ 1:1 Х 4:0 1:6 6-7 4
3 Чмирівська ОТГ 0:3 0:4 Х 0:2 0-9 0
4 Троїцька ОТГ 2:0 6:1 2:0 Х 10-1 9

Плей-офф

1/2 фіналу

Білокуракінська ОТГ — Нижньодуванська ОТГ — 1:2

Троїцька ОТГ — Біловодська ОТГ — 3:1

Матч за 3 місце

Білокуракінська ОТГ — Біловодська ОТГ  — 1:0

Фінал

Нижньодуванська ОТГ — Троїцька ОТГ — 1:0

Турнірне положення.Результати матчів. Дівчата

Команди 1 2 3 4 М’ячі О
1 Кобра-1 Білокуракіне Х 0:0 3:1 8:0 11-1 7
2 Кобра-2 Білокуракіне 0:0 Х 1:1 3:0 4-1 5
3 Троїцька ОТГ 1:3 1:1 Х 1:0 3-4 4
4 БСШ№2 0:8 0:3 0:1 Х 0-12 0

Турнірне положення. Результати матчів. Дорослі

Група «А» 1 2 3 4 М’ячі О
1 ЛОВ НОК України Х 1:2 1:1 3:3 5-6 2
2 Білокуракінська ОТГ 2:1 Х 5:1 4:0 11-2 9
3 Троїцька ОТГ 1:1 1:5 Х 4:1 6-7 4
4 Лозно-Олександрівська ОТГ 3:3 0:4 1:4 Х 4-11 1
Група «В» 1 2 3 4 М’ячі О
1 Біловодська ОТГ Х 0:2 3:0 0:0 3-2 4
2 Чмирівська ОТГ 2:0 Х 2:1 1:0 5-1 9
3 Красноріченська ОТГ 0:3 1:2 Х 0:3 1-8 0
4 Нижньодуванська ОТГ 0:0 0:1 3:0 Х 3-1 4

Плей-офф

1/2 фіналу

Білокуракінська ОТГ — Нижньодуванська ОТГ — 3:1

Чмирівська ОТГ  — Троїцька ОТГ — 3:2

Матч за 3 місце

Троїцька ОТГ — Нижньодуванська ОТГ — 0:1

Фінал

Чмирівська ОТГ  — Білокуракинська ОТГ — 4:3

Турнірне положення. Результати матчів. Ветерани

Команди 1 2 3 4 М’ячі О
1 Біловодська ОТГ Х 1:1 2:1 1:0 4-2 7
2 Білокуракинська ОТГ 1:1 Х 1:0 3:0 5-1 7
3 Новопсковська ОТГ 1:2 0:1 Х 3:1 4-4 3
4 Троїцька ОТГ 0:1 0:3 1:3 Х 1-7 0

Юнаки. Кращий гравець — Букатарь Станіслав (Нижньодуванська ОТГ)

Дівчини. Кращий гравець — Бучаренко Катерина (Білакуракінська ОТГ). Глядацькі симпатії — Муравйова Ганна (Білокуркінська ОТГ).

Дорослі. Кращий гравець — Скачков Артем (Чмирівська ОТГ)

Ветерани. Кращий гравець — Петрушин Володимир (Білокуракінська ОТГ)

Всі переможці та призери були нагороджені кубками, дипломами і медалями Луганського обласного відділення НОК України та призами від титульного партнеру товариства «Український м’ясокомбінат».

Прес-служба Асоціації футзалу Луганської області

ФОТОЗВІТ. Фестиваль міні-футболу. Білокуракіне 2019р.

В Сєвєродонецьку пройшов дитячий турнір на відкритому майданчику

За підтримки Асоціації футзалу Луганської області в Сєвєродонецьку, на базі КДЮСШ2, відбувся турнір з міні-футболу на відкритому майданчику зі штучним покриттям. В змаганнях взяли участь команди 2011-2012 р.народження м.Сєвєродонецька і м.Щастя.

За результатами турніру перше місце зайняла команда зі Щастя, другими стали вихованці КДЮСШ2, треті — команда «Тигри», четверте місце у команди КДЮСШ4.

Головний суддя змагань — Всеволод Семенов.

Переможці та призери отримали медалі та кубки від Асоціації футзалу Луганської області.

В Сєвєродонецьку зіграли фінал обласного турніру з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 р.н., присвяченого Всесвітньому дню здоров’я

В Сєвєродонецьку на майданчику зі штучним покриттям КДЮСШ2 відбулися фінальні матчі обласного турніру з міні-футболу серед юнаків 2003-2004 р.н., присвяченого Всесвітньому дню здоров’я.

Результати матчів.

½ фіналу

ДЮСШ Біловодськ – ДЮСШ Рубіжне– 6:0

ДЮСШ смт.Нижня Дуванка  — ДЮСШ Новоайдар – 0:1

Матч за 3 місце

ДЮСШ Рубіжне – ДЮСШ смт. Нижня Дуванка – 3:0

Фінал

ДЮСШ Новоайдар – ДЮСШ Біловодськ – 2:2 (по пен. 4:3)

Кращі гравці турніру:

Воротар – Владислав Новіков-Кохан (ДЮСШ смт. Нижня Дуванка)

Захисник – Владислав Федосенко (ДЮСШ Біловодськ)

Нападник – Олександр Лужбін (ДЮСШ Рубіжне)

Гравець – Микола Поповійчук (ДЮСШ Новоайдар)

Команди-призери були нагороджені грамотами, медалями та призами від організаторів.

Змагання пройшли за підтримки Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації і Луганської обласної федерації футболу.

Інф. Юнацька футбольна ліга Луганської області